Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Życzenia Świąteczne

 


Życzenia Świąteczne 2016

 

 

 

Konferencja

 


W dniach 16-17.06.2015 roku  uczestniczyliśmy w V Międzynarodowej Konferencji Logistyka Odzysku – Opakowania o tematyce: Ekologiczne Życie Odpadu - LCA.

 

 

Mediacja gospodarcza w biznesie i administracji


Joanna Szewczenko - Partner w Kancelarii Radców Prawnych CAVERE w dniu 8 czerwca 2015 r. uczestniczyła w Konferencji nt. ,"Mediacji gospodarczych w biznesie i administracji", która odbyła  się w budynku Sądu Rejonowego. Konferencja została zorganizowana  przez Podlaskie Centrum Arbitrażu i Mediacji przy Izbie Przemysłowo – Handlowej w Białymstoku we współpracy z Uniwersytetem w Białymstoku oraz Sądem Rejonowym w Białymstoku. Wzięli w niej udział m.in. Witold Karczewski - Prezes Izby Przemysłowo – Handlowej w Białymstoku, Borys Budka - Minister Sprawiedliwości oraz Mariusz Haładyj - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki.  Konferencja miała  na celu szerzenie idei mediacji gospodarczej.

 

 

 

XXIV obchody formacji Straży Granicznej


W dniu 22 maja odbyły się XXIV obchody formacji Straży Granicznej.
Uroczysty apel miał miejsce w Operze i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Odeskiej. Po nim funkcjonariuszom, pracownikom i innym osobom  wręczono odznaczenia, akty mianowania i inne wyróżnienia. Wśród nagrodzonych była również Joanna Szewczenko - Partner w Kancelarii Radców Prawnych CAVERE.